Poradnik dobrego życia

Przewodnik dla sportowców – 5 kluczowych zasad

Częstym przekonaniem wśród sportowców jest to, że węglowodany są niezbędne do budowy najlepszej struktury mięśniowej. Jednak węglowodany mają niewiele wspólnego z sukcesem wielu sportowców czy kulturystów. Kluczem do poprawy składu ciała nie są takie czynniki, jak spożywanie odpowiedniej ilości węglowodanów w odpowiednim czasie. Najlepszą strukturę ciała buduje się stosując 5 prostych zasad, niezależnie od tego, czy jesteś na diecie ketogenicznej, czy nie.

5 najważniejszych zasad dla sportowców i kulturystów

zasady dla sportowców

Świat kulturystyki jest pełen radykalnych pojęć, udziwnionych suplementów i mnóstwa drobiazgowej nauki, ale te rzeczy – bez względu na to, jak bardzo gorączkowo są omawiane – mogą zapewnić tylko 1 do 2% wzrost wyników.Dietetyk Joanna ŁysakJoanna Łysakdietetyk, specjalistka żywienia ketogenicznegoZapraszamy na konsultacje z naszą specjalistką żywienia ketogenicznego.kontakt

To, co jest naprawdę istotne, to realizowanie wypróbowanych i skutecznych zasad niezbędnych do budowania masy mięśniowej, opracowanych na podstawie wieloletniej obserwacji i nauki. Najlepsze wyniki pochodzą z prostych zasad, które wpływają znacząco na końcowy rezultat – oczywiście wszystko w połączeniu z ciężką pracą i dyscypliną.

Oto 5 zasad, które każdy sportowiec, któremu zależy na przyroście mięśni, powinien przestrzegać:

Chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw nam swój adres email. Otrzymasz od nas szereg wskazówek i porad, które pomogą Ci w zdrowym odżywianiu.