Przykładowe przemiany

kategoria: Przykładowe przemiany ,

Stosowanie się do zaleceń żywienia ketogennego przynosi świetne efekty – nie tylko zdrowotne, ale również wizualne! Różnice zauważysz już od pierwszych dni od momentu wprowadzenia nowych zasad żywieniowych. Poniżej załączamy zdjęcia przykładowych „keto metamorfoz”. Mamy nadzieję, że zainspirują Cię one do podjęcia decyzji o zmianie nawyków żywieniowych na zdrowe. Źródłem obszernej wiedzy w tym temacie jest nasza strona internetowa, natomiast, jeśli czujesz, że potrzebujesz dodatkowego wsparcia, konsultacji czy indywidualnie opracowanego planu żywieniowego zachęcamy do kontaktu z naszym dietetykiem i certyfikowanym ekspertem żywienia ketogenicznego.

Metamorfoza 1

metamorfoza

Opinia klientki o diecie:Na początku wydawało mi się, że może być mi ciężko całkowicie zaangażować się i zrezygnować ze starych nawyków, ale moje starania opłaciły się i z dnia na dzień było mi coraz łatwiej. Wcześniej stosowałam inne diety i niestety nie przynosiły żadnego efektu. Dziękuję za przekazanie w jasny i zrozumiały dla mnie sposób całej niezbędnej wiedzy. Zdjęcia zrobione były na przestrzeni 3 miesięcy, w tym czasie ani razu nie odwiedziłam siłowni, jedynie od czasu do czasu wykonywałam lekkie ćwiczenia w domu, a mimo to zmiana w moim odczuciu jest ogromna i cieszę się jej efektami każdego dnia”.

Metamorfoza 2

przemiana

W tej przemianie wystarczyło zaledwie 30 dni na zrzucenie 13,5 kg. Klient czuł się na tyle dobrze stosując się do zasad ketogennych, że wprowadził je na stałe do swojego życia (co zalecamy każdemu!), po dwóch miesiącach włączył treningi, a po pół roku stracił całą nadmiarową tkankę tłuszczową, łącznie zrzucił 31 kg!

Metamorfoza 3

keto przemiana

Efekt przed przemianą i po przemianie to różnica 25 kg! Masz problem ze zdrowiem lub zbędną tkanką tłuszczową i marzysz o takiej przemianie? Pamiętaj, że kluczem do sukcesu jest przestrzeganie prawidłowych zasad w 100%.

Metamorfoza 4

keto metamorfoza

Zdjęcie po lewej stronie zostało zrobione we wrześniu 2018 roku, a zdjęcie z prawej strony w lutym 2019 roku – różnica 14 kilogramów.

Opinia klienta o diecie: “Dzięki stosowaniu się do tych zasad będziesz wiedział w jaki sposób stać się zdrowszą wersję siebie i ulepszyć swoje życie, tak jak ja to zrobiłem. Wielkie podziękowania dla pani dietetyk za pomoc, wcześniej nawet nie marzyłem o tym, że mogę dotrzeć do takiego punktu, w którym będę czuł się świetnie w swoim ciele. Ty również możesz zapanować nad swoim życiem, do dzieła”!

Metamorfoza 5

przemiana keto

Opinia klientki o diecie: “Chciałabym podziękować za wsparcie oraz opracowany dla mnie plan żywieniowy. Dzięki Pani odzyskałam energię do życia i pewność siebie, nie wspominając o tym, że mieszczę się bez problemu w moje stare „ubrania motywacyjne” – cudowne uczucie”.

Metamorfoza 6

metamorfoza keto

Oba zdjęcia wykonane zostały na przestrzeni jedynie 2 tygodni! Jest to dowód na to, że na efekty wcale nie trzeba długo czekać. Klientka połączyła zasady żywienia ketogenicznego z postem przerywanym oraz lekkimi treningami.

Zdrowie to najlepsza inwestycja

Zapraszamy do kontaktu również osoby, które z różnych względów nie potrafią same poradzić sobie z ustaleniem prawidłowego jadłospisu na diecie ketogenicznej lub obawiają się wdrożyć nowe zasady ze względu na występujące dolegliwości zdrowotne. Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu i wspólnej pracy jesteśmy w stanie osiągnąć założone efekty oraz wyrównać wiele parametrów. W końcu zdrowie to inwestycja, która zawsze się opłaci. Powodzenia! 🙂